KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Fotografi 15084019
nr 1508 4019
Pär Lundqvist
(f. 1937), Sverige
Fotografi, "Anåfjället Härjedalen 1983". Signerad, daterad 1983. Bildmått: 39,5x49,5 cm, yttermått inklusive ram: 56x65 cm
Pär Lundqvist, svensk fotograf född 1937.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:39:29
28/11 17:52:50